Eğitimler

Eğitim dünyasının hızla değişen dinamiklerini takip etmek ve değişikliklere ayak uydurmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş eğitim yöneticileri ve öğretmenlerle sağlanabilir. AkademiVR yenilikçi eğitim anlayışı ile kurumunuz ve çalışanlarınız için doğru katkıları sağlayabilecek eğitim programları düzenlemektedir.

Eğitim planınızı oluşturmak ve içerikleri ihtiyacınıza uygun şekilde değiştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitsel Sanal Gerçeklik İçeriği Geliştirme Eğitimi

Süre: 6 gün / 36 saat

Eğitimin temel amacı, en yeni eğitim teknolojilerinden biri olan sanal gerçeklik teknolojisinin eğitim ortamlarında nasıl kullanabileceğine ve eğitsel sanal gerçeklik içerikleri nasıl geliştirilebileceğine ilişkin ihtiyaç duyulan bilgi ve becerileri katılımcılara kazandırmaktır.

Eğitsel Artırılmış Gerçeklik İçeriği Geliştirme Eğitimi

Süre: 6 gün / 36 saat

Eğitimin temel amacı, katılımcılara oldukça popülen olan ve en yeni eğitim teknolojilerinden biri olan artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak nasıl eğitsel içerik geliştirilebileceğine yönelik bilgi ve becerilerin kazandırılmasıdır.

Eğitsel Dijital Oyun Geliştirme Eğitimi

Süre: 10 gün / 60 saat

Eğitimin temel amacı, öğretmenlere eğitsel amaçlar için kullanılabilecek dijital oyunların nasıl geliştirilebileceğine ilişkin teorik bilgi ve uygulama becerisi kazandırmaktır.

Eğitimde Yapay Zeka Eğitimi

Süre: 10 gün / 60 saat

Eğitimin temel amacı, öğretmenlere eğitsel amaçlar için kullanılabilecek yapay zeka uygulamalarının nasıl geliştirilebileceğine ve yapay zekanın eğitimde nasıl kullanılabileceğine ilişkin teorik bilgi ve uygulama becerisi kazandırmaktır.

Eğitimde Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik

Süre: 1 gün / 3 saat

Eğitimin temel amacı, en yeni eğitim teknolojilerinden sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerinin eğitim ortamlarında nasıl kullanabileceğine ilişkin uygun örneklerin teorik bilgi ile sentezlenerek katılımcılara sunulmasıdır.

Sınıf Öğretmenleri için Kodlama Eğitimi

Süre: 2 gün / 12 saat

Eğitimin temel amacı, sınıf öğretmenlerine algoritma mantığının kazandırılması ve sınıf öğretmenlerinin kodlama dersi verebilmesine yönelik becerileri kazanmalarının sağlanmasıdır.